Nagrada Splita INA millennium, najava


Ovog vikenda održati će se posljednja ovogodišnja kružna utrka za PH, ujedno i posljednja ovogodišnja utrka Honda Valvoline Yokohama kupa i VW Polo Castrol Pirelli kupa te pretposljednja utrka Croatia Škoda Fabia kupa.



Treninzi i utrke održati će se u jednom danu, u nedjelju 15.10. na stazi Podi ukupne dužine 1880 metara. Organizator utrke, SAK Split zaprimio je ukupno 70-ak prijava. Obzirom na konfiguraciju staze i činjenicu da će se upravo na njoj odlučivati o naslovima pojedinih prvenstava, uobičajeno brojna splitska publika moči će uživati u uzbudljivim utrkama.

Lista prijava PH:

klasa 1
1. Marko SITARIĆ
2. Dario ČIKOR
3. Dubravko ČIKOR
4. Dalibor ŽURIĆ
5. Božo    PRNIĆ

klasa 2
1. Patrik SIROTIĆ
2. Antonio GAVRANOVIĆ
3. Ivo    IVANČEVIĆ
4. Mario ŠARIK    

klasa 3
1. Božo    PRNIĆ    3
2. Josip PRIZMIĆ    3
3. Dino    BUTORAC    3

klasa 4        
1.        Roberto    RAUŠ    4
2.        Srečko    BURA    4
3.        Đivo    FRANIĆ    4
4.        Dario    ŠAMEC    4

Croatia škoda Fabia kup:

1.    Dan    LIPOŠČAK
2.    Ivan    BARAN
3.    Filip    VALJAN
4.    Goran    RAJČIĆ
5.    Alenka    JURAŠIĆ
6.    Diana    MARKT
7.    Dina    MARENIĆ
8.    Miroslav    MILAŠINOVIĆ
9.    Vladimir    SEKULIĆ
10.    Danilej    MATEŠKOVIĆ
11.    Robin    MALINARIĆ
12.    Kristijan    MARINIĆ
13.    Martina    MIHOK
14.    Darko    VRLAZIĆ
15.    Filip    MAGDIĆ
16.    Muhamed    PLIČANIĆ

VW Polo Castrol Pirelli kup:

R.Br.    Ime i    prezime
1.        Zoran    MAJCAN
2.        Ivan    ERGOVIĆ
3.        Đivo    FRANIĆ
4.        Mario    JAKOBOVIĆ
5.        Tomislav    SAJKO
6.        Ante    ALDUK
7.        Marko    PAVIĆ
8.        Jelena    GAJSKI
9.        Martin    MUSTAPIĆ
10.        Martino    BRADARIĆ
11.        Goran    DRNDAK
12.        Marko    SITARIĆ
13.        Dino    GRANDA
14.        Andrej    LEINWEBER
15.        Ivan    POKOS
16.        Domagoj    PEREKOVIĆ
17.        Mario    SEKULIĆ
18.        Marin    GALIĆ
19.        Denis    GRDIĆ
20.        Robert    NIKPALJ
21.        Siniša    KRAINC
22.        Matija    ČELHAR
23.        Roberto    RAUŠ
24.        Vilko    KUSTEC

Honda Valvoline Yokohama kup:

R.Br.    Ime i    prezime
1.        Viktor    BOLŠEC
2.        Robert    BRADARIĆ
3.        Vanja    VEŠLIGAJ
4.        Edi     MILOKANOVIĆ
5.        Valter    NEŽIĆ
6.        Robert    MARKT
7.        Marin    GALIĆ
8.        Ivan    KODRIĆ
9.        Marin    PETRIĆ
10.        Martin    MUSTAPIĆ
11.        Hrvoje    KATIČIĆ
12.        Siniša    KRAINC
13.        Alen    PERUŠIĆ
14.        Marijan    MALČEVIĆ


Program natjecanja:

Subota, 14.10.
15.00- 17.30 Prijem, tehnički prijem i verifikacija
15.00 - 15.25 Honda Valvoline Yokohama cup
15.30 - 16.05 Croatia Škoda Fabia kup
16.15 - 16.50 VW Polo Castrol Pirelli cup
17.00 - 17.30 Prvenstvo Hrvatske
19.30    Sastanak s vozačima (brifing)        
        
Nedjelja, 15.10.
    
07.45 – 08.00 VW Polo Castrol Pirelli cup – slobodni trening
08.05 – 08.20 Prvenstvo Hrvatske - slobodni trening
08.25 – 08.40 Croatia Škoda Fabia kup – slobodni trening
09.45 – 09.00 Honda Valvoline Yokohama cup – slobodni trening
09.05 - 09.25 VW Polo Castrol Pirelli cup – 1.službeni trening
09.30 - 09.50 Prvenstvo Hrvatske – 1.službeni trening
09.55- 10.15 Croatia Škoda Fabia kup – 1.službeni trening
10.20 - 10.40 Honda Valvoline Yokohama cup – 1.službeni trening
10.45 - 11.05 VW Polo Castrol Pirelli cup – 2.službeni trening
11.10 - 11.30 Prvenstvo Hrvatske – 2.službeni trening
11.35 – 11.55 Croatia Škoda Fabia kup – 2.službeni trening
12.00 – 12.20 Honda Valvoline Yokohama cup – 2.službeni trening
13.30    Svečano otvaranje natjecanja
13.45 1. utrka VW Polo Castrol Pirelli cup
14.30 Prvenstvo Hrvatske
15.15 1. utrka Honda Valvoline Yokohama cup
16.00 Croatia Škoda Fabia kup
16.40 2. utrka VW Polo Castrol Pirelli cup
17.20 2. utrka Honda Valvoline Yokohama cup


Dodaj komentar

Sigurnosni kod
Osvježi