Objavljena lista prijava za grobničke utrke


Ovog vikenda na Automotodromu Rijeka nastupit će vozači iz pet europskih zemalja, a listu prijava čini čak 126 imena. Više o rasporedu utrka te drugim pojedinostima pisali smo u našoj najavi utrke INA Millennium Nagrada Hrvatske 2006. Napominjemo da lista nije potpuna jer nedostaju sudionici talijanskih prvenstava Mazde RX8, Alfe 147 i ETCS.




VW POLO CASTROL PIRELLI CUP

1 Dino Mađarić AMK Skok racing
2 Ivan Ergović AK Samobor
3 Đivo Franić AK Dubrovnik racing
4 Mario Jakobović AMKK Požega
5 Tomislav Sajko AK Ina Zagreb
6 Ante Alduk SAK Split
7 Marko Pavić AK Speedy
8 Jelena Gajski AMD Zanatlija Castrol
9 VIP VOZAČ  
10 Martino Bradarić AMK Solin
11 Donald Milokanović AMK Skok racing
12 Goran Drndak AK Speedy
13 Marko Sitarić KK Koprivnica
14 Šimun Šarić AMKK Požega
15 Dino Granda AMD Matulji racing
16 Andrej Leinweber AK Delta
17 Ivan Pokos AK Ina Zagreb
18 Domagoj Pereković AMK Zelina
19 Mario Sekulić AK Speedy
20 Marin Galić AMD Matulji racing
21 Denis Grdić AMD Ina Millennium
22 Robert Nikpalj AMK Split Motorsport
23 Siniša Krainc AMD Ina Millennium
24 Matija Čelhar AMD Ina Millennium
25 Roberto Rauš KU Novog Marofa
26 Vilko Kustec AMD Zanatlija Castrol


HONDA VALVOLINE YOKOHAMA CUP

1 Viktor Bolšec MCC Samobor
2 Robert Bradarić AMK Solin
4 Vanja Vešligaj KK GB
5 Edi Milokanović AMK Skok racing
6 Valter Nežić AK Buzet Autosport
10 Saša Radola AK Pula Rovinj
12 Robert Markt AK Grand Prix
14 Marin Galić AMD Opatija
17 Ivan Kodrić MCC Samobor
18 Siniša Krainc AMD Ina Millenium
19 Marin Petrić AK Rijeka
21 Marin Čolak AMD Zanatlija
22 Hrvoje Katičić AMD Matulji racing
24 Alen Perušić AMD Matulji racing
98 Marijan Malčević AMD Matulji racing


CROATIA ŠKODA FABIA CUP

201 Dan Lipošćak SAK Split
202 Ivan Baran KK Koprivnica
203 Saša Parać AMD Ina Millennium
204 Filip Valjan AMD Ina Millennium
206 Goran Rajčić SAK Split
207 Alenka Jurašić AK Rijeka
208 Diana Markt AK Delta
209 Dina Marenić AK Speedy
210 Miroslav Milašinović AK Delta
211 Dario Bunjak AK Delta
212 Vladimir Sekulić AK Delta
213 Daniel Matešković AK Pula Rovinj
214 Robin Malinarić AMD Matulji racing
215 Martina Mihok AMK Dugo Selo
216 Darko Vrlazić AK Delta
217 Filip Magdić AK Info kart
219 Krešimir Radovanić AMD Zanatlija
220 Andrej Veronek AK Delta
221 Paulo Petretić AMD Matulji racing
222 Mario Valentić AK Delta
223 Tomislav Kelemen AK Pula Rovinj
224 Muhamed Pličanić Ak Ina Zagreb
225 Nenad Damarija AK Delta


PRVENSTVO CENTRALNOEUROPSKE ZONE

7 Marjan Nagode A-2000 Zastava  Yugo  (SLO)
8 Zdenko Mikulaško A-2000 Škoda  Octavia  (SK)
15 Matej Konopka A-2000 Škoda  Fabia  (SK)
16 Viliam Liedl ml A-2000 Seat Leon  (SK)
19 Tomaš Liedl A-2000 Škoda  Fabia  (SK)
20 Michal Koblišek A-2000 Škoda  Fabia  (SK)
21 Vladimir Lednar A-2000 Škoda  Fabia  (SK)
22 Pilarik A-2000 Škoda  Fabia  (SK)
23 Martin Paško A-2000 Škoda  Fabia  (SK)
36 Peter Szilagyi A-2000 Fiat Punto  (SK)
37 Michaela Peškova A-2000 Škoda  Octavia  (SK)
38 Michal Balaž A-2000 Škoda  Fabia  (SK)
39 Peter Kiaba A-2000 Seat Leon  (SK)
40 Anton Kiaba A-2000 Seat Leon  (SK)
42 Marek Haruštiak A-2000 Škoda  Fabia  (SK)
1 Antonin Charouz DTM Mercedes  Clk DTM  (CZ)
2 Vaclav Nimč DTM Mercedes  Clk DTM  (CZ)
4 Milan Bezak E1+2000 Porsche 911 GT3  (SK)
5 Miro Konopka E2 Chrisler Viper  (SK)
12 Jan Balaž E1+2000 Seat Leon  (SK)
13 Jaroslav Baranek E1+ 2000 Seat Leon  (SK)
14 Viliam Veteška E1+2000 Seat Leon  (SK)
17 Viliam Liedl st DTM Audi DTM TTR  (SK)
18 Marcel Liedl E1+2000 Seat Leon  (SK)
24 Rudolf Machanek E1+2000 Porsche 911 GT3  (SK)
25 Marin Čolak E2 Seat Leon  (HR)
32 Dan Suchy E1+2000 BMW  M 3 GTR  (CZ)
41 Ivan Urban E1+2000 Seat Leon  (SK)
43 Igor Krišto E1+2000 Opel  Corsa  (HR)
44 Sebastijan Rupnik seicento Fiat Seicento  (SLO)
45 Samo Čede seicento Fiat Seicento  (SLO)
46 Luka Kropivšek seicento Fiat Seicento  (SLO)
47 Luka Bravec seicento Fiat Seicento  (SLO)
48 Marko Sitarić KL1 Škoda  Octavia  (HR)
49 Dario Čikor KL1 Škoda  Octavia  (HR)
50 Dalibor Žurić KL1 Škoda  Octavia  (HR)
51 Zoran Kotromanović KL1 Škoda  Octavia  (HR)
52 Mario Šarik KL2 Ford  Focus  (HR)
53 Marko Pavić KL2 Ford  Focus  (HR)
54 Boris Boras KL2 Ford  Focus  (HR)
55 Goran Zlatar KL2 Ford  Focus  (HR)
56 Patrick Sirotić KL2 Ford  Focus  (HR)
57 Donald Milikanović KL2 Ford  Focus  (HR)
58 Antonio Gavranović KL2 Ford  Focus  (HR)
59 Božo Prnjić KL2 Ford  Focus  (HR)
62 Roberto Rauš KL4 Škoda  Felicia  (HR)
63 Branimir Radić KL4 Škoda  Felicia  (HR)
64 Dario Šamec KL4 Škoda  Felicia  (HR)
3 Martin Jakubowics N Honda Civic Type R  (A)
9 Roman Jeriha N Peugeot 106  (SLO)
33 Špela Fabijan N Renault Clio RS  (SLO)
60 Denis Šroler KL3 Peugeot  106  (HR)
61 Dino Butorac KL3 Renault  Clio  (HR)
6 Zdenko Robida   VW Beetle  (SLO)
28 Hanes Jagarinec   Seat Leon  (A)
10 Mark Selan   Alfa Romeo 156  (SLO)
11 Gregor Slavec   Alfa Romeo 156  (SLO)
29 Miro Marinšek   Alfa Romeo 156 Gta  (SLO)
30 Dejan Grabner   BMW 318 is  (SLO)
31 Mitja Strožič   Ford Escord 2000  (SLO)
34 Igor Dekleva   Alfa Romeo 147 GTA  (SLO)
35 Aleš Bužga   Renault  Megane  (SLO)

Dodaj komentar

Sigurnosni kod
Osvježi